شیعیان خون گریه کنید عزای حسین بن علی است

بسم الله الرحمن الرحیم

محمد رسول الله

علی ولی الله

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

یا صاحب الزمان ادرکنا. آقا جان مصیبت جد بزرگوارتان حضرت سیدالشهدا امام حسین بن علی علیهما السلام را به محضر نورانی تان تسلیت عرض میکنم.

چه خوب گفت علامه امینی رحمه الله علیه، که شب عاشورا ای مردم برای قلب نازنین امام زمان ارواحنافداه صدقه کنار بگذارید چرا که قلب حضرت در فشار است.

خدا میداند چقدر قلب حضرت در فشار است. لا اله الا الله.

وجود با عظمت رسول الله فرمودند شهادت حسین حرارتی در دل های مومنین انداخته که هرگز خاموش نمی شود. و حالا می بینید که بعد از 1375 سال هر وقت ذکر مصیبت سیدالشهدا را هر کسی می شنود قلبش می تپد و اشک از چشمانش جاری می شود. بعد از 1375 سال در عزای اباعبدالله سیاه بر تن می کند. هر وقت نام مبارک اباعبدالله برده می شود حالش دگرگون می شود و بغض تمام وجودش را فرا میگیرد. حسین گونه زندگی میکند حسین گونه عمل میکند. عاشق دوستان حسین است. اینها همه حرارتی ست که در دل ها افتاده و هرگز خاموش نمی شود.

وقتی مولا به دنیا آمدند، برادر رسول الله، حضرت روح الامین جبرئیل خبر شهادت اباعبدالله را به پیامبر دادند و خاک کربلا را برای حضرت آوردند. وجود با عظمت رسول الله گریستند برای ابا عبدالله. آن قطعه خاک کربلا را دادند به ام المومنین ام سلمه سلام الله علیها و فرمودند هر گاه این خاک تبدیل به خون گشت حسین من به شهادت رسیده است.

وقتی امیرالمومنین به سمت صفین می رفتند از کربلا رد شدند و عبور کردند، در آن سرزمین پاک توقف فرمودند و ذکر آینده کربلا را کردند و مانند رسول الله فراوان می گریستند.

حضرت سیدة النساء العالمین که جان عالم به فدای حضرتش، نزد زائران قبر امام حسین حاضر می شوند و برای گناهان اونها طلب مغفرت و آمرزش می کنند. قلب اهل البیت علیهم السلام همه خون است از کربلا. از شهادت امام حسین. حضرت زینب سلام الله علیها با آن همه مصیبت هایی که شاهد بودند در جواب ابن زیاد لعین فرمودند ما رایت الا جمیلا. جز زیبایی چیزی ندیدم.

وقتی که امام مجتبی علیه السلام بعد از مسموم شدن به زهر معاویه ملعون و جعده ملعونه در بستر شهادت بودند، اباعبدالله برای امام مجتبی گریه میکردند. امام مجتبی فرمودند لا یوم کیومک یا اباعبدالله . هیچ روزی مانند روز تو نیست. تمام مصیبت های اهل البیت یک طرف، روز اباعبدالله یک طرف.

وقتی حر جلوی امام را گرفت، امام با حالتی غضبناک فرمودند مادرت به عزایت بنشیند بعد از توبه و بازگشت حر، افتاده بود بر زمین، امام بر بالینش حاضر شدند و فرمودند تو حر هستی همانطور که مادرت تو را حر نامید.

امام حسین یک یاور داشت به نام حبیب بن مظاهر، که فراوان حبیب را دوست داشتند اون لحظه ای که حبیب افتاده بود امام و مسلم بن عوسجه بر بالین حبیب رفتند در آن لحظه حبیب بن مظاهر با اندوه زیاد وصیت کرد به مسلم بن عوسجه که دست از این مظلوم برندار و اشاره به امام حسین کرد.

امام سجاد بعد از عاشورا هر گاه آب میدیدند گریه میکردند، با امام باقر برای هم میگفتند و گریه میکردند. امام صادق روضه میگرفتند و آنقدر گریه میکردند تا محاسن مبارکشان از اشک تر میشد.

همیشه در سجده صادق آل محمد این دعا را میفرمودند که اللهم وارحم تلک القلوب التی جزعت و احترقت لنا.

حضرت ام البنین وقتی خبر دادن که عباست را در کربلا دست بریدند فرمودند عباس به  فدای حسینم. از عباس نگو برایم، از حسینم بگو.

امام کاظم و امام رضا و امام جواد و امام هادی و امام عسگری سلام الله علیهم اجمعین جملگی در عزا و ماتم جد غریبشان خون گریه میکردند. امام و مولای ما هم همینگونه هستند. جان عالم به فدایت یا اباصالح المهدی.

آقا جان قلب مبارکتان در این ایام در فشار است ، آقا جان تسلیت عرض میکنم به محضر نورانی تان. آقا جان ما منتظر هستیم و برای ظهورتان دعا میکنیم که بیایید و انتقام جد غریب تان را بگیرید. درست است که مختار تمام قاتلین حضرت سیدالشهدا را به درک واصل کرده است، اما هنوز کسی به خونخواهی امام حسین قیام نکرده است و فقط یک نفر این کار را انجام میدهد و شما هستید ای سرور من.

یابن الحسن از پروردگارمان بخواه که امر ظهورت را هر چه سریع تر محقق بسازد و تمام دشمنان مذهب حقه اثنی عشری را به دستان با کفایتت نابود بگرداند علی الخصوص دواعش پست و جنایتکار.

یا لیتنی کنت معک یا اباعبدالله فافوزا فوزا عظیما

یا حــــــــــــــــــــــــسین جانم

خدا لعنت کند تمام اشقیاء کربلا را که مستقیم و غیر مستقیم در قتل پسر پیامبر خدا نقش داشتند.

رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات لمختار بن ابوعبید ثقفی

/ 15 نظر / 122 بازدید
نمایش نظرات قبلی
««راهـــــ شـــیـــعــــه»»

قال الإمام المهدی، صاحب العصر و الزّمان (علیه السلام و عجّل الله تعالی فرجه الشّریف) : الَّذی یَجِبُ عَلَیْکُمْ وَ لَکُمْ انْ تَقُولُوا: إنّا قُدْوَهٌ وَ ائِمَّهٌ وَ خُلَفاءُ اللهِ فی ارْضِهِ، وَ اُمَناوُهُ عَلی خَلْقِهِ، وَ حُجَجُهُ فی بِلادِهِ، نَعْرِفُ الْحَلالَ وَ الْحَرامَ، وَ نَعْرِفُ تَاْویلَ الْکِتابِ وَ فَصْلَ الْخِطابِ. امام زمان (عجّل الله تعالی فرجه الشّریف) فرمود: بر شما واجب است و به سود شما خواهد بود که معتقد باشید بر این که ما اهل بیت رسالت، محور و اساس امور، پیشوایان هدایت و خلیفه خداوند متعال در زمین هستیم. همچنین ما امین خداوند بر بندگانش و حجّت او در جامعه می باشیم، حلال و حرام را می شناسیم، تاویل و تفسیر آیات قرآن را عارف و آشنا هستیم. آدینه خوبی داشته باشید.

مجموعه ولایت

سلام مجموعه مذهبی ولايت امکانات زیر را در اختیار کاربران میگذارد محيطی سالم و آرام جهت گفت و گو وچت، برگزاری مباحث مختلف و مناظرات مذهبی با حضور كارشناسان وهمچنین پرسش و پاسخ سوالات شرعی www.iranzaminchat.com انجمن مذهبی ولایت www.v110.ir

مجموعه ولایت

سلام مدير محترم با تشکر مجموعه ولایت طرح جهانی اهدا صلوات برای ظهور امام زمان (عج) با قرار دادن اين كد در وبلاگ خود هم امار بازديد وبلاگ خود را بالا ببريد و هم در ثواب ان شریک شوید www.v110.ir/salavat باتشکر مجموعه مذهبی ولایت

مجموعه ولایت

سلام مجموعه مذهبی ولايت امکانات زیر را در اختیار کاربران میگذارد محيطی سالم و آرام جهت گفت و گو وچت، برگزاری مباحث مختلف و مناظرات مذهبی با حضور كارشناسان وهمچنین پرسش و پاسخ سوالات شرعی طرح جهانی اهدا صلوات برای ظهور امام زمان (عج) با قرار دادن اين كد دروبلاگ خود هم امار بازديد وبلاگ خود را بالا ببريد و هم در ثواب ان شریک شوید چت روم مذهبی ولایت http:// velayat-chat.tk چت روم کمکی ایران زمین http://iranzaminchat.com انجمن مذهبی ولایت http://v110.ir/forum طرح جهانی اهدا صلوات به امام زمان(عج) http://www.v110.ir/salavat ارتباط با ما velayatekip@yahoo.com باتشکر مجموعه مذهبی ولایت

««راهـــــ شـــیـــعــــه»»

سلام بنا به دلایلی که تو وبلاگ قبلی ام توضیح دادم ترجیح دادم تو یک محیط جدید وبلاگ نویسی رو ادامه بدم. خوشحال می شم وبلاگ جدیم رو لینک کرده و در این وبلاگ هم تنهام نزارید. یاعلی

دوستدار اسلام

سلام قولا من رب رحیم به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید. « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.» بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44) و تا به امروز هنوز...

کانون تشنگان ولایت تایباد

باسلام/وبلاگ بسیار بسیار زیبایی دارین خداقوت بهتون میگم...لطفأ از وبلاگ ما هم دیدن فرمایید واز نظرات ارزشمندتون مارو جهت هرچه بهتر شدن وبلاگ فوق بهره مند سازید......التماس دعا